Produttori di Manduria
Primitivo Lirica
Tola
Ca del Bosco
Mar de Fradis
Bolgheri Rossi
Ca del Bosco

PROSTĚ SI TO UŽIJ

OBLASTI OBYČEJNÉHO HROZNA

Nakupujte a objednávejte víno, prosecco, šampaňské levně online

Vinigrandi.cz nabízí řadu červených vín, bílých vín, vinných balíčků a také velký výběr kvalitních šampaňských. Profitujte z našich levných nabídek! Objednejte a nakupujte online z domova nebo na cestách a nechte si balíček doručit domů.

Nakupujte víno z nejlepších pěstitelských oblastí online jediným kliknutím

V naší nabídce najdete nejdůležitější a největší vinařské země a regiony: Od klasiky, jako jsou německá vína, Rakousko až po Francii a Vine z Itálie, Španělska a Portugalska. Jsou zde zastoupeny regiony jako Burgundsko, Rioja, Bordeaux a Provence a také nové objevy. Nový svět inspiruje víny z USA, Chile a Argentiny a také z Jižní Afriky. Z Austrálie a Nového Zélandu už roky přicházejí divoká vína, která přesvědčují sklo pro kritiky a nadšence skla po celém světě.

Víno je jedním z nejstarších kulturních statků na světě

Historie vinařství začíná téměř před 8 000 lety - tak dlouho se lidé věnovali pěstování a výrobě vína. Odrůda hroznů a její hrozny, jakož i druh lisování a zpracování určují barvu fermentované hroznové šťávy: červené víno, bílé víno nebo růžové víno. Kromě těchto rozdílů existují ještě různé styly: Kromě tichých vín především šumivá vína jako šampaňské, crémant, prosecco, frizzante nebo šumivé víno. Kromě toho lze mošt expandovat ze suchého a kyselého v nerezové oceli nebo v barikových sudech na sladké víno, portské víno nebo likérové ​​víno.

Rozmanitost vín v internetovém obchodě ViniGrandi

V našem internetovém obchodě najdete správnou láhev pro každou příležitost a vždy výhodné nabídky. Kromě červených a bílých vín a sektů máme připravena i sladká vína: Marsala, Passito di Pantelleria nebo Sauternes - co chcete? A abyste mohli vybraná vína podávat stylově, existují odpovídající brýle a doplňky. S našimi nabídkami máte možnost levně nakupovat!

Expedice vína ViniGrandi

Nakupte víno levně a nechte si ho doručit domů - obchod s vínem ViniGrandi nabízí tuto službu již více než 5 let! Bez ohledu na způsob objednávky, který pro svůj nákup upřednostňujete: online, písemně nebo telefonicky - zajišťujeme, aby se vaše víno dostalo na požadovanou adresu rychle a bezpečně. V našem internetovém obchodě si můžete vybrat z více než 700 vín a objednat si je až k vám domů. U objednávek se zbožím v hodnotě 150 EUR a více doručujeme zdarma. U objednávek s hodnotou zboží pod 150 EUR účtujeme pouze poštovné 15 EUR. Pokud nebudete spokojeni, můžete kdykoli bezplatně vrátit zboží.

Bezpečné platby - ochrana dat
Doprava zdarma od 1250 Kč,- hodnota objednávky
Lhůta pro odstoupení je 30 dnů
Objednávka a poradenství zákazníkům Telefon: +4933785238583
Více než 300 vinařství
Produkt přidán do seznamu přání

Tato webová stránka používá soubory cookie k umožnění interakce s jinými webovými stránkami

a sociální sítě a zvýšit pohodlí při používání této webové stránky.

Podrobnosti najdete v našem Soukromí